Complex Finance zostało założone po to, aby świadczyć usługi księgowe na najwyższym poziomie. Wdrażamy i udostępniamy najnowocześniejsze rozwiązania informatyczne. Dzielimy się także wiedzą zdobytą podczas współpracy z największymi firmami z województwa zachodniopomorskiego, jak również innymi dużymi przedsiębiorstwami z kraju i z zagranicy.

Nasz zespół posiada doświadczenie w pracy na stanowiskach Głównego Księgowego i Finance Managera w spółkach z o.o. oraz akcyjnych, a także w większych podmiotach prowadzonych przez osoby fizyczne. Nasi specjaliści w przeszłości kierowali zespołami księgowych w centrach usług wspólnych (SSC), jak również zespołami finansowymi i podatkowymi. Nadzorowali wdrożenia systemów księgowych oraz procesów automatyzacji czynności księgowych, obiegu dokumentów itp. Do tego wielokrotnie koordynowali procesy połączeń, przejęć i restrukturyzacji firm.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu w różnych branżach, jesteśmy w stanie wesprzeć Państwa nie tylko w zakresie bieżącej księgowości – dodatkowo możemy zajmować się analizą wyników, tworzeniem raportów oraz wskazywaniem nowych kierunków rozwoju. Oferujemy kompleksowe usługi, ponieważ współpracujemy z kancelarią prawną, doradcami podatkowymi i audytorami. Jesteśmy nastawieni na stałą kooperację, w ramach której staniemy się Państwa partnerem biznesowym.